***Tokio Hotel The Best ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Interwijui..

2 posters

Go down

Interwijui.. Empty Interwijui..

Порука  kaulitz-girl Admin Fri Jun 20, 2008 7:47 pm

owde idu neki interijui sa TH Smile


Последњи пут изменио kaulitz-girl Admin дана Fri Jul 11, 2008 5:38 pm. изменио укупно 2 пута.
kaulitz-girl Admin
kaulitz-girl Admin
Admin

Број порука : 82
Join date : 20.06.2008
Age : 31
Локација : Sa Billom u kontejnjer :)

https://th4ewerthebest.forumsc.net

Назад на врх Go down

Interwijui.. Empty Re: Interwijui..

Порука  WeDraNa Thu Jun 26, 2008 5:34 pm

Prije svega, da vam se zahvalim jos jednom sto ste mi dozvolili da vas pratim na putovanjima i gostovanjima sirom svijeta.
TOM: Nema problema Sascha, ti si nas haver! (svi se smiju)
BILL: Nemote nam zamjeriti sto se smijemo, ali je Tom do maloprije smisljao nekakve rime, da se ubijes koliko su glupe. (svi se smiju)
To je razlog vaseg nekontrolisanog smijeha. (smijeh) Je li tako? A kako idu te rime?
GUSTAV: Nesto kao, na engleskom su: I am one big horse, but Bill is worse, worse, worse. (Ja sam jedan veliki konj, ali Bill je gori, gori, gori.) (loooool XD) (smijeh)
BILL: Imaju i neke kao: I am so nice, I am so hot, I am everything that you are not! (Ja sam tako dobar, ja sam tako hot, ja sam sve sto ti nisi) (smijeh) Eto, mozete li misliti koji je on idiot kada misli da je hot?
TOM: Ma jebi se, Bille. Meni je dobra ta i: Fuck your monkey, your hair funky, fuck cat, fuck school and maths. (Jebo te majmun, tvoja smijesna frizura, jebo te macka, jebo te skola i matematika). (smijeh) Zar nije dobra? Bas su super! (smijeh)
GEORG: A da samo cujete kako idu Billove rime! (svi se smiju) Repaj nam malo, Bille.
BILL: Malo sam izmjenio rijeci, ali skontaces. I love my nail, I love Tally Weijl, I love mucchy my little Gucchi. (Ja volim svoje nokte, ja volim Tally Weijl, ja volim tako puno moj slatki Gucchi.) (smijeh) Ovu sam skontao namjerno da ispadnem peder za svoje antifanove. (smijeh) Oni to vole. Imam jos jednu: Antifans sad that I am gay, cause I have black nail, long hair, dark eye, but they can fuck themself, cause all that is only mine. (Antifanovi kazu da sam peder, jer imam crn lak na noktima, dugu kosu, tamno nasminkane oci, ali se mogu sami sa sobom jebati jer je to moje a ne njihovo.) (svi se glasno smiju).
Aha, super su. Vi ste neuspjeli reperi, (smijeh), ali ima nade. Mozda nesto postane od vas. (smijeh). Ajde da se mi vratimo na ozbiljniju temu. (smijeh).Ozbiljno! Bill, gdje pronalazis inspiraciju za pisanje pjesama?
BILL: Ma ne znam, sve to zavisi od raspolozenja i okoline oko mene, atmosfere. Nekada se osjecam tako grozno, kao da sam svima na teretu, da ni za sta nisam stvoren, i tada pisem neke depresivne pjesme. Tako se osjecam uglavnom, kada ne mogu odjednom otpjevati onako kako sam zamislio. Npr. kada sam napisao pjesmu „Schrei" i kada je sve bilo gotovo, znao sam da moram izvjezbati glas barem capelom, medjutim ja nisam htio i kada sam dosao do refrena nisam mogao tako vristati, jer mi glasne zice nisu bile zagrijane.. E onda sam napisao pjesmu „Schwarz".
TOM: Ljudi se inace iznerviraju radi nekih gluposti. GEORG: Da, naprimjer maloprije je Tom poceo histerisati po stanu jer ne zna gdje su mu crne TOMMY HILFIGER bokserice. (smijeh)
TOM: Ali ozbiljno, sto nekome trebaju moje bokserice?!
GUSTAV: Jesi li ikada pomislio da si ih ubacio na pranje? (smijeh)
TOM: Ozbiljno? (izgubljeno pita, dok se ostali smiju)
GUSTAV: Ma daj, molim te.......(smijeh)
TOM: Jesu li ozbiljno na pranju? (smijeh)
BILL: Tome, necemo o tome raspravljati.
TOM: Jebi se, gdje su mi proklete bokserice? (smijeh)
Kako je vama zanimljivo...... (smijeh). Da li ste zadovoljni svojim koncertima u inozemstvu?
BILL: Dali smo sve od sebe......
TOM: (prekida Billa) Ja samo hocu svoje bokserice! (smijeh)
BILL:......a posjecenost je bila velika. Dok smo bili u Britaniji, pred sami koncert me je uhvatila takva nervoza da nam niko nece doci.
TOM: Jebala te tvoja nervoza, covjece samo trazim proklete bokserice! (smijeh)
GUSTAV: (smije se) Tome, molim te, kasnije cemo rijesiti to za bokserice.
TOM: Ali vi ne shvatate, ja sam bio emotivno vezan za te bokserice! VI nemate osjecanja! Znate li vi u kakvoj sam ja depresiji zbog toga?! Ocigledno ne znate kada se tako hladnokrvno ponasate, bestidinici! (govori kroz smijeh)
GEORG: (smijeh) Ovako je nama svaki dan. Tom dozivi svojih pet minuta, i prvo se zeza, a nakon toga ce opet histerisati zbog bokserica. (smijeh)
TOM: (trlje oci kao beba kada place i govori) Mamaaaaaaaaaa, hocu bokserice! (smijeh)
BILL: (sapce Tomu na uho) Noge cu ti polomiti kada se vratimo u stan, prekini sa tim glupostima i uozbilji se. (smijeh) Da se vratimo na temu......sto se mene tice zadovoljan sam turnejom u inozemstvu. U svim gradovima u kojima smo svirali bila je velika potraznja za kartama i jako nam je drago zbog toga. Kada smo imali koncert u Poljskoj, to je bio opci haos. Na koncert su dosle i nekoliko grupa djevojaka sa balkanskog poluotoka, sto nas je jos vise motivisalo da napravimo nekoliko koncerata tamo. Ionako, 2007. godina je upravo za to rezervisana.
Kako se vasi roditelji ponasaju zbog vase slave?
GEORG: Sto se mene tice, tu nema nikakvih problema jer su me uvijek podrzavali.
GUSTAV: Slazem se sa Georgom.
BILL: Nama nikada ne prave probleme sto se tice nastupa, spotova, izgleda. Npr. kada je nasa mama prvi put vidjela spot za pjesmu „Schrei", samo je pitala da li se mi ponasamo onako na zabavama. (smijeh) Kada sam joj pokazao novu tetovazu, ona se zgrozila. (smijeh) Kaze da je dobro sto joj nisam rekao da cu se tetovirati prije, jer bi mi drzala pridike. (smijeh) Nas otac je onako cool sto se tice tih stvari, ali ga nerviraju nasi antifanovi.
TOM: Da,smirimo ga tako sto mu kazemo da je vazno da se o nama prica, to je dokaz da im je koliko toliko stalo do nas! (smijeh)
BILL: Kada ludujemo na sceni i na party-jima nase starce hoce da infarkt uhvati.
TOM: A od onih raznih cura koje se javljaju da su bile sa nama, i ono da sam bio sa 25 djevojaka, slike sa onim curama, starci prave komediju. Stalno nas zezaju oko toga. (smijeh)
Vama je zivot, izgleda, super.
BILL: Ne, nama nedostaje toliko stvari.
TOM: Neki nasi prijatelji iz djetinjstva okrecu glavu od nas, jer smo sada poznati. Dosta ljudi takodjer je postalo tako bolje prema nama i ljubaznije, pa se tek sada vidi njihovo pravo lice. Kada si poznat dosta dragih stvari izgubis.
BILL: Da, slazem se sa Tomom. Iako Tomu do toga nije toliko stalo, meni je takodjer jako vazno imati djevojku koja ce uvijek biti uz mene. Koja ce me u svemu razumjeti. Prije svega, je tesko naci djevojku koja nije sa tobom jer si poznat. Sumnjam da bi sve ove cure tako vrictale za nama da smo ostali samo djeca iz ulice, mislim ono, i sva ta ljubav prema nama nije ona ljubav koju razmjenjuju momak i djevojka. Sada je još tese naci djevojku.
A kada bi je nasao.....
BILL: Kada bih nasao osobu koja je bas za mene, bio bih presretan. Ali ta djevojka bi morala dosta toga da trpi. Prije svega svu tu, najvjerovatnije, mrznju mojih fanova prema njoj, onda bi morala trpiti moja putovanja, ne bismo puno vremena provodili zajedno. Razni tracevi koji bi se sirili oko mene, fotomontaze, djevojke koje su placene da bi glumile moje bivse djevojke, fanove sa kojima se ja odnosim prije svega prijateljski, ali i to bi joj sigurno smetalo. Mozda bi neka i presla preko svega toga, ali je najgore to sto je meni muzika na broju jedan. Tu su takodjer moja mama i Tom, a onda bi se ona nasla tek na drugom mjestu. To bi je vjerovatno najvise pogodilo.
Lijepo si nam to ispricao (smijeh). Hvala na intervju-u i pune srece u daljem radu. Mi se opet vidimo, je li tako?
TOM: Tako je, a sada zurim odoh po svoje bokserice!
GEORG: Vidimo se, Sascha!
GUSTAV:Caoooooooooooooo!
BILL: Hvala, mi cemo se naravno jos vidjeti. Pozdrav i veliki poljubac svim fanovima Tokio Hotela.
MISLIM DAJTE TOM JE NAJVECA LIKCINA I NEMA STA!!!!!!!PROVALITE MU RIME: I AM ONE BIG HORSE BUT BILL IS WORSE,WORSE,WORSE!!!!!1E JA SAM SE MALO VALJALA PO PODU KADA SAM TO PROCITALA!!!!!!
A STO SE TICE OVIH BOKSERICA,REKAO JE NESTO U FAZONU:STA CE KOME MOJE BOKSERICE?????/
VRLO SMESNO!!!!!JA BI ZA NJEGOVE BOKSERICE POLJUBILA GEORGA U DUPE!!!!!!!!!
Laughing Laughing Laughing Laughing
WeDraNa
WeDraNa
Admin

Број порука : 78
Join date : 20.06.2008
Age : 29
Локација : sa Tomom na Maldiwima XD

Назад на врх Go down

Interwijui.. Empty Re: Interwijui..

Порука  kaulitz-girl Admin Fri Jul 11, 2008 5:38 pm

swedski magazin...


Cao momci, schta ima
Svi: svaschta.. Nismo spavali mnogo, ali smo dobro..

Koliko mislite da ce te josch postati veliki??
Bill: Nemam ideju.. Totalno se iznenadjujem svo ovo vreme.. Nisam magao ni da zamislim da cemo ovoliko dostici u Nemachkoj..

Billi ste u Schwedskoj pre par meseci, schta mislite o devojka koje ste videli??
Bill: Billi smo tamoi pevali smo pesme sa nascheg CDa.. I tamo je billo mnogo devojaka takodje.. Billo ih je mnogo sa lepom odecom, i to je ostavilo veoma dobar utisak ..

Schta radite sa svim pismima i poklonima koje dobijate??
Bill: Vecina stize u nasch studio, tako da i ostaju tamo.. Nazalost ne mozemo sve uvek da prochitamo, ali neke i stignemo..

Schta je billo najludje schto je neki fan uradio??
Tom: Fanovi rade mnoge razichite stvari! Neke su na svom autu nacrtale nasch logo.. Neke su se chak i penjale ozarnim stepenicama da bi stigle donaschih hotelskih soba..

Gustav I Georg, kako se osecate povodom toga da vi ne dobijate toliko paznje kao Bill i Tom??
Georg: Sve u svemu ne ma problema.. Svaki bend ima svog frontmena i to dobro radi..
Bill: Od samog pochetka svako je imao svoju funkciju u bendu.. Tom i ja uglavnom brbljamo, zato schto oni to bashc i ne vole..


Da li se ikada bijete??
Tom: ooo.. daa..
Bill: Volimo puno da diskutujemo i to radimo veoma chesto.. Ako jedan od nas ima drugachije mischljenje to moze biti gore od billo chega schto zamischljate.. Ali na kraju uvek nadjemo zajednichki odgovor..

Koje je najgluplje pitanje koje ste dobili??
Bill.. oohh... ima ih mnogo.. jednostavno ne mogu da izaberem jedno,.. ali ne volimo kada nas pitaju zaschto se zovemo TokioHotel..


Schta radite u slobondo vreme??
Tom: Ja sakupljam markice i leptire.. xDD
Bill: Mi i nemamo toliko slobodnog vemena.. ali kada ga dobijemo pokuschavamo da schto vische spavamo ili gledamo TV.. ali to se ne deschava tako chesto pa zbog toga i ne spavamo i nismo toliko odmorni..

Schta vasche porodice misle o tome schto ste tako brzo postali toliko uspeschni??
Tom: I oni su iznenadjeni koliko i mi.. Sada imamo vische slobode nego pre.. Ali oni nas 100% podrzavaju..

Schta radite sa novcem koji zaradite??
Bill: Mi i nemamo toliko novca koliko neki ljudi mislie da imamo.. Ali vazno je da se mi ne brinemo, kako cemo zaraditi novac..

Ali morate neschto da kupite??
Bill: Vecinu svog novca troschimo na odmore.. Toliko puno radimo da smo to i zasluzili..


Pitali smo momce da nam objasne o chemu govore neki njihovo hitovi!!

Spring nicht?
Bill : To je pesma koja govori o ubistvu! Pricha o tome kako niko niakda ne treba da posustane i da uvek ima neschto schto te drzi u zivotu.. Veoma je vazno da ne posustanesch.. Nijedno bice ne treba da oduzme sebi zivot i tako ga zavrschi..

Schrei?
Bill: Ta pesma govri o slobodi i o tome kako nikada ne treba da krijesch svoja osecanja.. Trebasch da budesch ono schti jesi.. Ova pesma mnogo podseca na mene, jer ja sam se uvek razlikovao od drugih, a nisam to krio..

Durch den Monsun?
Bill: To je ljubavna pesma u kojoj se pricha da trebasch da uradisch sve da bio bluzi osobe koju volisch.. kao npr. da trchisch kroz Monsun..
Tom: To je sve ono schto bi Georg trebao da uradi za mene! xD
kaulitz-girl Admin
kaulitz-girl Admin
Admin

Број порука : 82
Join date : 20.06.2008
Age : 31
Локација : Sa Billom u kontejnjer :)

https://th4ewerthebest.forumsc.net

Назад на врх Go down

Interwijui.. Empty Re: Interwijui..

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Назад на врх


 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму